Chat with us, powered by LiveChat

DLACZEGO MONEVIA?

Monevia to odpowiedź na oczekiwania klientów z sektora mikro i małych przedsiębiorstw w zakresie finansowania należności.

Wspieramy finansowo zwłaszcza te podmioty, które wystawiają miesięcznie małą liczbę faktur z wydłużonym terminem płatności lub o niewielkich nominałach. Dbamy o ich bezpieczeństwo finansowe dostarczając takie narzędzia jak platforma do zarządzania wierzytelnościami oraz weryfikacja płatników faktur pod kątem ich wypłacalności. Dzięki temu mogą spokojnie rozwijać swoje biznesy, unikając przy tym nierzetelnych kontrahentów. Wykup faktur jest doskonałą alternatywą dla produktów bankowych.

Zamiast kredytu

Sprzedaż faktur do Monevia to doskonała alternatywa dla produktów bankowych i ofert instytucji finansowych, bez dodatkowych formalności i długoterminowych umów współpracy.

Płynność finansowa

Monevia skraca rotację należności, udostępnia gotówkę zamrożoną w formie faktur niewymagalnych. To doskonałe narzędzie wspierające rozwój firmy oraz dbające o jej bezpieczeństwo finansowe.

Stabilny biznes

Sprzedaż faktur do Monevii to stabilne i pewne źródło finansowania. Im więcej faktur jest sprzedawanych, tym większa szansa na uniknięcie nierzetelnych kontrahentów, dzięki weryfikacji ich zdolności finansowej.

Szybkość i elastyczność

Klienci Monevii sprzedają dowolną liczbę faktur, nawet tych o niskich nominałach, w wybranym przez siebie czasie, a gotówkę otrzymują nawet w dniu wystawienia faktury.

Mobilność i dostępność

Monevia udostępnia nowoczesną i zupełnie darmową platformę, umożliwiającą całodobową obsługę należności on-line z dowolnego komputera i urządzenia mobilnego.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 52 525 77 10